Металопластикові вікна зі склопакетами SILVERSTAR SELEKT

Металопластикові вікна зі склопакетами SILVERSTAR SELEKT

o_m_okno_sun[1]

Металопластикові вікна – сучасні конструкції для скління і надійного захисту приміщення від небажаного впливу навколишнього середовища (палючого сонця, низьких температур). Рішенням цих проблем може стати встановлення металопластикових вікон з селективним (мультифункційним) склопакетом.

Металопластикові вікна з селективними склопакетами зможуть оцінити всі любителі комфорту і сучасних інноваційних технологій.

Селективні склопакети мають спеціальне мультифункціональний покриття SILVERSTAR COMBI із застосуванням високоякісного флоат-скла, яке поєднує в собі властивості енергозбереження, сонцезахисту, має високий рівень світлопропускання, нейтральний колір, ідеальний коефіцієнт теплопровідності.

Селективні склопакети можна використовувати не тільки для квартир, офісів, але і для зимових садів, веранд, терас з досить великою площею скління поверхні. Максимальний розмір скла може досягати 6000 x 3210 мм.

Металопластикові вікна з селективними склопакетами мають ряд переваг:

  • Високий рівень теплоізоляції – завдяки спеціальному покриттю;
  • Низький рівень пропускання сонячної енергії, що захищає приміщення від перегріву;
  • Незважаючи на напилення на склі, мають високий рівень світлопропускання;
  • Дистанційна рамка ACS + у склопакеті запобігає утворенню конденсату в крайовій зоні на внутрішній поверхні склопакета.

Замовити металопластикові вікна з селективними склопакетами SILVERSTAR SELEKT (мультифункціональні склопакети з комбінацією функцій тепло-і сонцезахисту) можна за телефонами в Києві:

332 33 58

332 33 98