Металопластикові вікна великих розмірів

Металопластикові вікна великих розмірів

panorama_ok_kmn[1]

Металопластикові вікна великих розмірів користуються великою популярністю в сучасному будівництві, архітектори все більше люблять створювати проекти з великими вікнами.

Всім відомо, що металопластикові вікна великих розмірів мають ряд переваг:

  • максимальна інсоляція , тобто світлопропускання , яка формує мікроклімат в приміщенні;
  • панорамний вид з вікна, який служить і декором приміщення;
  • візуальне збільшення простору приміщення;
  • дарують відчуття простору, надають легкість і легкість.

При виборі металопластикових вікон великого розміру багато хто задається питанням : наскільки добре ці вікна будуть зберігати тепло в приміщенні , особливо в зимовий період.

Віконна конструкція має більшу теплопровідність , ніж стіна будівлі. Все ж металопластикові вікна , незважаючи на свої великі розміри , зберігають тепло і економлять енергетичні ресурси , що витрачаються на опалення приміщення.

Металопластикові вікна REHAU ( Рехау) енергоефективні конструкції

Металопластикові вікна великих розмірів ефективно справляються з теплозахистом будівлі в зимовий період за умови правильного вибору комплектуючих і матеріалів: ПВХ- профілю , склопакета , фурнітури.

Профільна система Rehau GENEO (Рехау Генео ) на сьогоднішній день володіє найвищими показниками по теплозахисту і енергозбереженню. Високу тепло -та звукоізоляцію забезпечують 6 повітряних камер, RАU-FIPRO — фіброволоконний матеріал, з якого виготовлена профільна система, з високою міцністю забезпечує металопластиковим вікнам необхідну жорсткість без застосування металевого армування. Відсутність армування позбавляє віконну конструкцію від «містків холоду» (джерел тепловтрат). Функціональність та енергозберігаючі характеристики профілю, дозволяють склити великі площі. Рекомендовано склити будинки з пасивним опаленням.

Металопластикові вікна, оснащені енергозберігаючим склопакетом з низькоемісійним покриттям, заповнені газом аргон покращують тепло- і звукоізоляційні характеристики вікна.

Якісна фурнітура з щільним притиском всіх механізмів впливає на теплозбереження вікон. Забезпечує гарне провітрювання, не остуджуючи при цьому приміщення.

Замовляючи металопластикові вікна в компанії Вікна Майстер ви зможете вибрати вікна будь-яких форм і розмірів. Металопластикові вікна нашої компанії забезпечують збереження тепла і економлять ресурси, що витрачаються на опалення.