Металопластикові вікна: ламінація ПВХ-профілю

Металопластикові вікна: ламінація ПВХ-профілю

laminacia_o_m[1]

Металопластикові вікна можуть бути не тільки традиційно білого кольору , але і кольоровими. Кольорові металопластикові вікна органічно доповнюють будь-який інтер’єр і здатні задовольнити будь-який , навіть самий вимогливий смак.

Кольорові металопластикові вікна все більше привертають увагу українців. І це не дивно, адже вони не тільки красиві, але і мають цілий ряд достоїнств та переваг:

  • Ідеальний зовнішній вигляд
  • Поверхня високої якості
  • Легкий і простий догляд

Щоб надати металопластиковим вікнам колір, профіль ламінують спеціальними плівками, стійкими до погодних і температурних перепадів, до механічних впливів.
Якщо ламінувати білий профіль, то при відкриванні стулки, між ламінованим профілем і ущільнювальною гумкою буде видно білий зазор. Якщо металопластикові вікна ламіновані у світлі тони, то цей зазор не так помітний, а якщо в темні тони, він стає більш помітним.
Щоб металопластикове вікно виглядало максимально під колір дерева, рекомендуємо використовувати металопластикові вікна з кольорового в масі профілю.

Кольоровий в масі профіль забарвлюється при виготовленні, шляхом додавання кольорового пігменту, і нанесенням ламінаційної плівки. Профіль в масі може бути двох кольорів: коричневий ( для темних відтінків ) і карамельний ( для світлих відтінків).

Ламіновані профілі в масі завжди виглядають органічно і природно.

Металопластикові вікна з профілю в масі REHAU виробляються в чотирьох основних кольорах: махагон, золотий дуб, темний дуб, морений дуб.          

   lam_mah_3[1]lam_zd2[1]lam_td_1[1]lam_md_4[1]

laminacia_o_m[1]
Металлопластиковые окна из ламинированно цветного в массе профиля REHAU внешне почти не отличаются от натуральных деревянных окон, и обладают всеми преимуществами металлопластиковых конструкций: высокой тепло- и звукоизоляцией, долговечностью, надёжностью и удобностью в уходе и эксплуатации.