Пластикові вікна: красиві, функціональні і теплі

Пластикові вікна: красиві, функціональні і теплі

okna-pcv456g[1]

 

Пластикові вікна красиві, функціональні  чи теплі? 

Це одне з перших питань, яке виникає при ухваленні рішення про покупку пластикового вікна. Пропозиція від Вікна Майстер –  нові, енергоефективні вікна з профілюREHAU (Рехау), які поєднують в собі передові технологічні рішення та поєднання всіх трьох характеристик краси, функціональності та тепло збереження.

Пластикові вікна – красиві

Пластикові вікна не тільки забезпечують комфорт в будинку,  витончені заокруглені лінії профілю та його елегантно  гладка поверхня роблять вікно важливим декоративним елементом фасаду будівлі.

Вікна нашого виробництва укомплектовані фірмовою ручкою рехау, що придає вікну елегантного виду завдяки своїй ексклюзивній формі. Запатентований механізм закривання є основним елементом безпеки вікна REHAU.

Пропонуємо широкий асортимент колірних профільних рішень для задоволення будь яких дизайнерських задумів. Ви можете зробити свій вибір на традиційній білому  або кольоровому профілі для виготовлення вікна. Поширеними є вікна в ламінації золотий дуб, темний дуб чи махаон. Існує також можливість зробити вікно в RAL кольорах все залежить від ваших побажань.

Пластикові вікна – функціональні

Підкресливши елегантний характер фасаду будівлі, вікно в той же час є функціональним.

Герметичність вікна зумовлена наявністю гумових ущільнювачів між склопакетом та профілем, між рамою та стулкою. Монтаж вікна з використанням спеціально ї монтажної піни та герметиків не залишають місця щілинам і приміщення надійно захищене від протягів.

Пластикові вікна надійно ізолюють від шуму мінімально до 30 Дб. Тому не залежно від того чи живете ви біля автостради чи навпроти дитячої прощадки, вікна захищать від небажаного шуму.

Зручність використання пластикових вікон завдяки фурнітурі та ручці. Вікно легко відчиняється легким поворотом ручки у будь-яке положення: відкидне ,поворотно-відкидне чи мікропровітрювання.

Догляд за пластиковими вікнами досить легкий  – варто всього лиш  помити рами мильним розчином та протерти скло і гарний вигляд без зайвих зусиль забезпечено.

Пластикові вікна- теплі

Все частіше наші клієнти шукають енергоефективні рішення для своїх домівок. Спеціальна конструкція вікна з шестикамерного профілю шириною 86 мм  та двохкамерного склопакета шириною 44 мм  з посиленим армуванням дозволяє робити панорамні скління з енергозберігаючими властивостями, з високою шумоізоляцією.

Для ще кращої теплоізоляції є застосування склопакетів з енергозберігаючим чи мультифункціональним склом.

Замовляйте красиві, теплі та функціональні вікна з профілю Рехау у компанії Вікна Майстер.

okna-pcv456g[1]

Звертайтесь за телефонами:

332 33 58

332 33 98